Za nami wyjątkowy czerwiec pełen emocji, śmiechu i integracji! A to wszystko za sprawą naszego firmowego festynu, którego motywem przewodnim był Moto Piknik. Przyciągnął on całe rodziny i dostarczył niezapomnianych wrażeń
Wśród głównych atrakcji nie mogło zabraknąć:
- Symulatora dachowania
- Symulatora nagłego hamowania
- Malowania buziek dla najmłodszych
- Kolorowych dmuchańców
- Zabaw i gier drużynowych dla całych rodzin
W naszym sadzie powstała też specjalna Strefa Chillu, gdzie każdy mógł złapać oddech, poleżeć na leżaku i po prostu cieszyć się piękną pogodą i dobrą atmosferą.
Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólnie spędzony czas!
Zobaczcie naszą relację z tego dnia – gwarantujemy uśmiech na twarzy!








